1 2 3 4 5 6 7
 Nový kamerový mikrofon MKE 200 je prozatím nejmenším směrovým mikrofonem Sennheiser, vhodným pro použití na kompaktních kamerách, mobilních telefonech a digitálních fotoaparátech. Mikrofon nepotřebuje žádnou baterii a není tak omezena délka natáčení, protože je napájen přímo z kamery nebo mobilu. Má integrované pružné uložení proti dotekovým hlukům, součástí dodávky je kožešinová větrná ochrana a kabely pro připojení ke kameře i k mobilnímu telefonu.
Mikrofon MKE 200 bude v prodeji během října. Více ..
 
 Sennheiser vydal novou verzi programu na vzdálené řízení a správu konferenčních mikrofonů řady SL a TC - Control Cockpit. Více ..
 

Dezinfekce mikrofonů

11. 06. 2020
 Péče o mikrofony je důležitá i v "nekoronavirové" době a nyní samozřejmě ještě více. Více ..
 

Nová verze programu WSM

09. 06. 2020
 Sennheiser uveřejnil novou verzi programu pro řízení a správnu bezdrátových mikrofonů a zpětných odposlechů - Wireless Systems Manager 4.4.7.4 Více ..
 

D 6000 na TV Prima

05. 06. 2020
 Televize Prima ve svém novém studiu používá digitální bezdrátové mikrofony Sennheiser D 6000Více ..
 
 Firmy Sennheiser a Extron se dohodly na podpoře stropních mikrofonů Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 v digitálních maticích řady Extron DMP Plus. Certifikované GCP drivery obsahují ovládání výstupní úrovně mikrofonu, MUTE funce, nastavení LED aj. Sennheiser poskytnul pro vytvoření driverů detailní informace i o nově chystaných změnách firmwaru, aby byla zajištěna maximální aktuálnost driverů. Integrovaný DSP Configurator Building Blocks pro Sennheiser TCC2 nabízí optimalizované nastavení přímo pro toto stropní mikrofonní pole. Více se lze dozvědět i přímo na stránkách firmy Extron.
 
 V současné době, která se silně dotýká umělců i firem, zabývajících se produkcí a pronájmem AV techniky, přinášíme dobrou zprávu. Německý úřad pro správu vysílacích frekvencí (Bundesnetzagentur) zrušil stávající praxi povinné zpoplatněné registrace pro užívání bezdrátových mikrofonů v pásmu 470 - 608 MHz a 614 - 698 MHz. Uživatelé bezdrátových mikrofonů a IEM budou mít tedy (po uvolnění současných pandemických opatření) při koncertování v Německu o něco jednodušší život ..
Celá zpráva (GER).
 
 Ve spolupráci se Sennheiser SoundAcademy zahájil Neumann webová školení o základech mikrofonní technologie. V současné době nucené práce z domova tak máte možnost se naučit spoustu věcí, které použijete pro svoji práci nebo na vysvětlení problematiky Vašim zákazníkům. Více ..
 
 Sennheiser SoundAcademy nabízí semináře a produktová školení pro širokou veřejnost. Nabízená školení jsou zdarma a pokrývají spektrum od bezdrátových mikrofonů přes zvuk pro kamery až po speciální konferenční mikrofony. Více ..
 
 Na výstavě ISE 2020 v Amsterodamu byla ohlášena spolupráce firem Sennheiser a Bose Professional při řešení ozvučení jednacích a konferenčních místností. Výsledkem je komplet zahrnující stropní mikrofon Sennheiser TCC2 s automatickým sledováním řečníka, konferenční procesor Bose ControlSpace EX-440C s echocancellingem, stropní reproduktor a zesilovač PowerSpace P2600A. Výhodou je instalace mikrofonu a reproduktoru do stropu, čímž zůstává vzhled konferenční místnosti čistý a nerušený, přičemž poskytuje brilantní audio pokrytí.
Zasedací pořádek řečníka i posluchačů se může měnit, přednášející se dokonce může volně pohybovat, předávat slovo ostatním a stále bude „sledován“ mikrofonem. Sestava je optimalizována pro komunikaci se vzdáleným diskutujícím, kterému nabízí maximální kvalitu a řečovou srozumitelnost. Více o stropním mikrofonu  zde.
Celá zpráva (eng). Více ..
 

1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Panter Youtube